Destiláty

Velkopolomská SLIVOVICE PRAVÁ

Ušlechtilý, jemný, ovocný destilát s typickou švestkovou vůní a jemnou chutí. Tento pravý ovocný destilát je vyráběn ze sladce zralých, kvalitních odrůd švestek. Přírodně prokvašené ovoce a 3x destilovaný kvas dává vzniknout vynikající pravé Velkopolomské Slivovici, kterou s obj. alkoholu 50% lze užívat jako prevenci nachlazení nebo jen tak, pro zpříjemnění volných chvil a rodinných oslav.

Velkopolomský JABLEČNÝ DESTILÁT PRAVÝ

Je nejoblíbenější ovocný destilát s typickou chutí a vůní sladkých, zralých jablek. Velmi oblíbený a známý v jižních zemích jako calvados se v posledních letech opět dostává na výslunní, hlavně díky pěstitelskému pálení. Náš pravý Jablečný destilát je díky dokonalému zpracování, jemné chuti a se svými 50% obj. alkoholu a také nízkou cenou velkým konkurentem Slivovice!

Velkopolomská VÍNOVICE PRAVÁ

Hroznové víno použité k pálení naší pravé Vínovice je v nejvyšší zralosti plné cukrů a slunce. Jeho jemná chuť a vůně Vám připomene dobu vinobraní a bude Vám příjemně na těle i na duši.

Velkopolomská TŘEŠŇOVICE PRAVÁ

Je pravá ovocná pálenka z čerstvých a šťavnatých třešní. Výrazné aroma zralé dužiny třešně a pecky přechází do hotového destilátu a zanechává příjemně hladkou chuť s nahořklou stopou.

LÍH KONZUMNÍ

Konzumní líh, vhodný např. k domácí přípravě bylinných extraktů a dalšímu využití v domácnosti a potravinářství.