Likéry

Velkopolomský TUZEMÁČEK

Jemně nasládlou chuť a neobyčejně příjemné aroma našeho Tuzemáčku, kterou oceňují již stovky spokojených zákazníků, si zamilujete! Bez našeho Tuzemáčku se neobejde žádná hospodyňka při výrobě cukroví, grogu či vaječného likéru a každý manžel si najde chvilku zaskočit do domácí spíže a provonět si den malou půlečkou!

Velkopolomská VODKA

Křišťálově čistá a chladivá, jemná Vodka Vám zachutná jak samotná, tak i ve všech míchaných nápojích. Její jemná chuť Vás překvapí a příjemně povzbudí.

Velkopolomská BYLINNÁ

Jemný, mírně sladkohořký bylinný likér s příjemným aroma bylinek, podobný becherovce. Bylinky jsou zdraví, užívejte ji tedy jako lék, tak jako mnoho spokojených zákazníků Lázní Klimkovice, jež pravidelně zásobujeme, nebo jen tak, pro zpříjemnění chvil strávených s přáteli.

Velkopolomská NAPOLEON brendy

Jemná a podmanivá chuť brendy vždy navodí pohodu a dobrou náladu v kolektivu přátel a nesmí proto chybět na žádném plese či večírku!

ZELENÁ

Safírově zelená barva naší Zelené je ideální pro míchané drinky. Je lehce nasládlá a její osvěžující mátová chuť a vůně vyburcuje Vaše chuťové buňky!

HOŘKÁ

Typická hořká chuť i vůně fernetu, získaná bylinnými extrakty řadí naši bylinnou Hořkou mezi favority v léčbě žaludečních obtíží. Lze ji rovněž doporučit pro všechny vyznavače „chlapských“ likérů hořké chuti.

GRIOTTE

Velmi lahodný, sladký likér s jemnou chutí a vůní višní zpříjemní nejen zimní večery, ale může být s úspěchem použit k přípravě zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a velmi osvěžující je s ledovou tříští.

Mariana - lázeňský likér

Bylinný likér s charakterem lázeňských likérů.

Cimrmanova bylinná

Lahodný bylinný likér, kterým se v minulosti kurýroval po návratu ze Severního pólu samotný Jára Cimrman!!!